Güncel Üç Branşta Kamu Memur Alımı Online Başvuru (KPSS Şartsız)

Güncel Üç Branşta Kamu Memur Alımı Online Başvuru (KPSS Şartsız)

Kamu kurumu bünyesinde 4/B sözleşmeli güncel kamu personel alımı başvuruları alınıyor. KPSS şartsız memur alımları için KPSS zorunluluğu yok. İşte 3 unvanda yeni memur alımın dair tüm detaylar.

İzmir ili iş ilanları kapsamında Katip Çelebi Üniversitesi için GÜNCEL ve YENİ kadrolara 3 farklı branşta sözleşmeli 4/B memur alımı başvuruları alınıyor. Adaylar iş ve işlemlerini online olarak KPSS zorunluluğu olmadan yapabilirler. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz sözleşmeli memur atamasına dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Sözleşmeli personel alımı (genel şartlar)

657 sayılı Devlet DMK’daki şartları taşımak gerekmektedir. Başvuru için KPSS zorunluluğu yok. KPSS puanı ibraz etmeyen tüm adaylar değerlendirme aşamasında 70 puan olarak baz alınacakları kılavuzda yer aldı. İşte gerekli mezuniyetlere dair detaylar:

Katip Çelebi Üniversitesi memur alımı kontenjan dağılımı

1 Kıdemli Yazılımcı alımı 3 katına kadar Tam Zamanlı olacak. 2 Back-End Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 katına kadar Tam Zamanlı olacak. 2 Front-End Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 katına kadar Tam Zamanlı olacak. İşte mezuniyetlere dair diğer detaylar:

Kamu memur alımı mezuniyetler

Başvuru için bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilir. Ayrıca bu bölümlerin dışındaki diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da diğer koşulları sağlamaları durumunda bu ilana başvurabilir.

4/B personel alımı başvuru süreci

İzmir ili Katip Çelebi Üniversitesi sözleşmeli memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 19 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. Adaylar başvurularını hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden online olarak yapabilirler. İşte diğer hususlara dair detayların yer aldığı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/katip-celebi-personel-alimi.20220719095524.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.