Hacettepe Üniversitesi 39 Memur Alımı

Hacettepe Üniversitesi 39 Memur Alımı

Hacettepe Üniversitesi 1 Temmuz 2017 tarihinde 39 sözleşmeli memur alımı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 14 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Başvurular Hacettepe Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne yapılacaktır. Hacettepe Üniversitesi..

Hacettepe Üniversitesi 1 Temmuz 2017 tarihinde 25 hemşire, 2 diyetisyen, 8 sağlık teknikeri, 1 gıda teknikeri ve 3 programcı olmak üzere toplamda 39 memur alım ilanı yayınladı.

Başvuruların 14 Temmuz 2017 tarihine kadar mesai saatleri içinde Hacettepe Üniversitesi İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne gereken belgeler ile yapılması gerekmektedir.

Adaylarda aranan belgeler: Lisans mezunları için 2016 yılı KPSSP3, ön lisans mezunları için 2016 KPSSP93 puan türüne bakılacaktır. Nüfus cüzdanı fotokopisi, diplomaların veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1982 sonrası doğumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak, Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olmak olarak belirtilmiştir.

8 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme (Radyoloji) Teknikerliği, Tıbbi Laboratuvar Bölümü, İlk ve Acil Yardım Bölümü, Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü ve Anestezi Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak olarak belirtilmiştir.

25 Hemşire alımı için adaylarda aranan şartlar: Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak olarak belirtilmiştir.

2 Diyetisyen alımı için: Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik Yüksekokullarının 4 yıllık lisans programından mezun olmak gerekmektedir. 1 diyetisyen alımında en az 5 yıllık klinik deneyim de aranmaktadır.

3 Programcı alımı için: Yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden Ön Lisans düzeyinde mezun olmak veya Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama ön lisans mezunu olmak ve bilgisayar programcılığı alanında sertifikası olması gerekmektedir. Adaylarda en az D düzeyinde YDS veya dengi İngilizce dil bilgisi aranmaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.