Hacettepe Üniversitesi 57 Personel Alımı

Hacettepe Üniversitesi 57 Personel Alımı

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Personel Alım ilanı 28 Ocak 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 11 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır.

Hacettepe Üniversitesinin Hastaneleri’nde görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. (18 Hemşire pozisyonu, 3 Programcı pozisyonu, 8 Çözümleyici pozisyonu için ücretleri Özel Bütçeden, 20 Hemşire ve diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır)

Başvuracak adaylar 2016 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSS P3 ve Ön lisans mezunları için KPSS P93 puanı esas alınacaktır. Hangi memurluğa hangi okul ve KPSS puan türü yazıldığını öğrenmek için aşağıdaki kılavuza tıklayınız.

Aranan şartlar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, soruşturma altında olmaması, Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmaması, 01 Ocak 1982 ve sonrası doğumlu olması, 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmaması, Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olması, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmesi ve Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olması gerekmemektedir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Bölümü 2 yıllık Ön Lisans Mezunu olması, Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri, Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olması, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme (Radyoloji) Teknikerliği, Anestezi, Patoloji ve Eczane Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular 11 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte İnsan Kaynakları Koordinatörlüğüne Ankara şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.