Hacettepe Üniversitesi Memur Alım İlanı

Hacettepe Üniversitesi Memur Alım İlanı

Hacettepe Üniversitesi Personel Alım ilanı 30 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuru son 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’nda görevlendirilmek üzere geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 20 kişi istihdam edilmek üzere personel alınacaktır.

Başvuru tarihi itibariyle geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS)’den lisans seviyesinde P3 veya ortaöğretim seviyesinde P94 puan türünden en az 70 puan almış olması şarttır.

Destek Personeli Aşçı pozisyonu için 5 kişi Ortaöğretim kurumlarının Otelcilik ve Turizm / Mesleki ve Teknik Liselerin yiyecek ve içecek bölümlerinin mutfak dalından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olması gerekmektedir.

Destek Personeli Garson pozisyonu için 3 kişi Ortaöğretim kurumlarının Otelcilik ve Turizm / Mesleki ve Teknik Liselerin yiyecek ve içecek bölümlerinin servis dalından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak şart.

Başvuracak adaylarada aranan şartlar: Mühendis pozisyonu için 2 Kişi Gıda Mühendisliği alanından mezun olması ve Alanında en az 2 yıl tecrübeli olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Büro Personeli pozisyonu için 10 kişi Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren En az dört yıl süreli eğitim veren yüksek öğretim kurumlarının İktisadi İdari Bilimler Fakültesi veya Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu olması ve Microsoft Office uygulamalarına belgelemek kaydıyla hakim olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını Hacettepe Üniversitesi web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte KPSS sınav sonuç belgesinin aslı ve fotokopisi, diplomanın aslı ve fotokopisi, erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Hacettepe Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’na 15 Aralık 2016 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum