Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli 40 Personel Alıyor

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli 40 Personel Alıyor

Ankara Hacettepe Üniversitesi Önlisans ve lisans mezunu 40 sözleşmeli personel alacağını DPB’da 15 Kasım 2017 de duyurdu.

Başvurular başlamış olup 30 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS sınavından KPSS P3 puan türüne, ön lisans mezunları için 2016 yılı KPSSP 93 puan türüne bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının ve/ veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için askerlik belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Şahsen başvuruyu gerçekleştirmeleri gerek.

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere 1 kişi Sağlık Teknikeri ve 39 kişi Hemşire olarak görevlendirilecektir. Başvurular 15 Kasım 2017 tarihinde başlamış olup 30 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. 35 yaşından büyük adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Adaylardan İstenen Belgeler: Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf 2 Adet, Adli sicil belgesi ve Sağlık raporu olması gerek.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.