Hakkari Şemdinli SYDV Personel Alımı

Hakkari Şemdinli SYDV Personel Alımı

SYDV Hakkari Şemdinli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 22 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Hakkari İli Şemdinli İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 22 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 25 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir.

Hakkari Şemdinli  SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için 4 yıllık fakültelerin; Kamu Yönetimi, İşletme, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden mezun olmak , E sınıfı , aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı gibi şartlar arandı.

Ayrıca erkek olmak , en az son 1 yıldır Şemdinli İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak , işe alınacak adayın vakıfta çalıştığı süre içerisinde Şemdinli İlçe sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt ediyor olması , sosyal iletişim becerisine sahip olmak , Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarında Kullanılan Bütünleşik Sistemi hakkında bilgi sahibi olmak , Yüksek Öğrenim Kurumlarının en az 4 yıllık fakültelerin; Kamu Yönetim , İşletme, Sosyoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden birinden mezun olmak ,  En az 3 Yıl herhangi bir SYDV de çalışmış olmak ve bunu belgelemek şartları adaylarda arandı.

Bölgenin Yöresel diline hâkim olmak , işe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2016 KPSS'den (Kamu Personeli Seçme Sınavından) P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak , tam teşekküllü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair, sağlık kurulu raporu almak istenmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.