Hakkari Üniversitesi Memur Alımı

Hakkari Üniversitesi Memur Alımı

Hakkari Üniversitesi tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanında 1 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 22 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup 4 Eylül’de sona erecektir. Adaylarda ar

Hakkari Üniversitesi tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanında 1 iç denetçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 22 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup 4 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; kimlik fotokopisi, özgeçmiş, mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı sureti, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığını gösterir belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti ve 2 adet fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Hakkari Üniversitesi iç denetçi alımı için adaylarda aranan şartlar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak olarak belirtilmiştir.

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru gelmesi durumunda Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü tarafından kurulacak olan komisyon aracılığıyla bir değerlendirme yapılacak ve atanmaya hak kazanan adaylar Hakkari Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.