Halkbank 150 Memur Alımı Yapacak! Başvuru Ekranı Açıldı

Halkbank 150 Memur Alımı Yapacak! Başvuru Ekranı Açıldı

Halkbank 2022 yılı 150 personel alımı başvur kılavuzu yayımlandı. Halkbank personeli olmak için gerekli şartları ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte başvuru süreci ve tüm şartlara dair detaylar.

Halkbank bünyesinde yeni personel alımı 2022 yılı başvuruları açıklandı. Halkbank’asına 150 yeni memur alımı yapılacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak Halkbank personel atama başvuru süreci, sınav detayları ve tüm şartları bu ilan haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Halkbank personel alımı başvuru genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Tecil edilmiş olsalar dahi kasten işlenen suçlar ile ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi  yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan ya da kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat  karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak,

Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak,

Sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf veya en az 31 Aralık 2022 tarihine kadar tecilli olmak ya da bedelli askerlikten yararlanacak olmak

1 Ocak 1993 ve sonrası, 1 Ocak 2004 öncesi doğumlu olmak gerekiyor.

Banka personeli alımı başvuru mezuniyetleri

Adayların başvuru için aşağıdaki resimde yer alan ve öğrenim süresi en az 4 yıl olan lisans veya yüksek lisans bölümlerinden 15 Ağustos 2022 itibarıyla mezun olmak veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olması gerekiyor.

halkbank-personel-alimi-mezuniyetler.jpg

Halkbank memur alımı başvuru süreci

Adaylar Halkbank memur alımı için başvurularını 27 Mayıs'a kadar yapabilirler. Başvuru ücret 150 TL olarak açıklandı. Başvuru sınav ücreti yatırıldıktan 1 saat sonra aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden süreci tamamlayabilirsiniz. İşte gerekli başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/halkbank-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum