HalkBank 565 Personel Alım İlanı

HalkBank 565 Personel Alım İlanı

HalkBank 565 personel alım ilanı yayınladı. Alımlar sınavla yapılacak olup sınavlar için son başvuru tarihi 10 Ekim olarak belirtilmiştir.

İstanbul’da görevlendirilmek üzere 25 Müfettiş Yardımcısı, İstanbul’da görevlendirilmek üzere 25 Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı, Türkiye Geneli’nde görevlendirilmek üzere 475 Uzman Yardımcısı alımı, 10 ilde görevlendirilmek üzere 40 İç Kontrolör Yardımcısı alımı yapılmaktadır. Sınav başvuru ücreti 70 TL olup, sınavlara 10 Ekim tarihine kadar başvurulabilir. Başvurular 19 Eylül tarihinde başlayacaktır. İnternet bankası web sitesi üzerinden online olarak yapılabilir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Adaylarda aranan genel koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Tecil edilmiş olsalar dahi kasten işlenen suçlar ile ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak, Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak ve Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya en az 31.03.2017 tarihine kadar tecilli olmak olarak belirtilmiştir.

Müfettiş Yardımcısı alımı için; Müfettiş Yardımcılığı için; Lisans mezunları için 01.01.1988 ve sonrası; Yüksek Lisans mezunları için 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan Lisans bölümleri arasından; Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, Muhasebe ve Bankacılık Mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden ya da Mühendislik Fakültelerinin; Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya bu paragrafta belirtilen Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinin dışında kalan Mühendislik bölümlerinden mezun olup yine bu paragrafta belirtilen lisans programlarından yüksek lisans derecesi almış olmak veyahut bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olmak gerekmektedir.

Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alımı için : 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Sistem ve Kontrol, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri gibi bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun olmak olarak paylaşılmıştır.

Uzman Yardımcılığı alımı için : Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

İç Kontrolör Yardımcılığı alımı için : Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan; Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi ve Muhasebe ile bankacılık mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinin Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olmak ya da sözlü sınav sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olmak, En az 4 yıl süreyle eğitim veren üniversite veya fakültelerin Mühendislik bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup, İşletme ya da Ekonomi dallarında yüksek lisans derecesi almış olmak olarak paylaşılmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.