Harbiye Ordu Evi Müdürlüğü Personel Alımı

Harbiye Ordu Evi Müdürlüğü Personel Alımı

Harbiye Ordu Evi Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 16 Ocak 2017 Pazartesi son bulacaktır.

Harbiye Ordu Evi Şişli Hizmet Merkezi 3 Aşçı, 3 Garson ( Servis Elemeanı ), 2 Resepsiyon Görevlisi Adaylarının Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan mezun olmaları ve KPSSP3 60 Puan  şartı vardır, Çalışma adresi İstanbul İlidir.

3 kişi Aşçı alımına, Durumu Normal  Ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavı 60 Puan şartı vardır. Ayrıca M.E.B onaylı ustalık belgesi daha önce meslekte 5 yıl çalıştığını ispatlar Çalışma belgesi ibraz etmelidir. Adaylar şahsen veya işkur 00003543250 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

3 Garson ( Servis Elemanı ) adaylarında aranan şartlar, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavı 60 Puan şartı vardır. Meslekte 4 yıl çalıştığını gösterir Çalışma Belgesi ibraz etmelidir Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 16 Ocak 2017 günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur  0003543215 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. İstanbul iş ilanları kariyer.

2 kişi Resepsiyon Görevlisi ( Ön Büro Elemanı ) alımına, Durumu Normal  Ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların, Lisans mezunu ve ayrıca KPSSP3 sınavı 60 Puan şartı vardır. Ayrıca meslekte en az 5 yıl çalıştığını gösterir Çalışma belgesi, Deneyim ve çalışma süresini ilgili bonservis belgesini ibraz etmelidir. Adaylar şahsen veya işkur 00003543196 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.