Harran Üniversitesi 34 Kamu Personel Alımı 2017

Harran Üniversitesi 34 Kamu Personel Alımı 2017

Harran Üniversitesi Kamu Personeli alım ilanı 12 Mayıs 2017 tarihinde yayınladı. Alınacak 34 personel için KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 26 Mayıs 2017 tarihinde son bulacaktır. Adayların başvuru sürecini takip

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 12 Mayıs 2017 tarihinde Hemşire olarak 27 kişi, Fizyoterapist olarak 2 kişi, Röntgen Teknisyeni olarak 1 kişi, Laborant olarak 1 kişi, Diğer sağlık personeli olarak 1 kişi ve Eczacı olarak 2 kişi olmak üzere toplam 34 kamu personeli alım ilanı yayınlandı.

Başvurular Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı Şanlıurfa adresine 26 Mayıs 2017 tarihine kadar, istenen belgeler ile beraber şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

17 Hemşire alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla hastanelerin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

10 hemşire alımı için: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

Fizyoterapist alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla Üniversite Hastanelerinde en az 1 (bir) yıl Fizyoterapist olarak çalışmış olmak.

Röntgen teknisyeni alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme) Bölümü Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 3 (üç) ay anjiyo çekiminde çalışmış olmak.

Labotrant alımı için: Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programlarının birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 2 (iki) yıl laborant olarak çalışmış olmak.

Diğer sağlık personeli alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı programlarının birinden mezun olmak.

Eczacı alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak.

Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSS P3 puanı, Ön lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSS P93 puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSS P94 puan türlerinden en az 60 ve üzeri puan almış olanlar başvurabilirler.

Başvuruda gerekli belgeler: Başvuru formu, 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı (sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.), Mezuniyet belgesinin fotokopisi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge, Kimlik Fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adeti Başvuru Formuna yapıştırılacak), Özel şartlarda istenilen çalışma ve SGK hizmet dökümü olması gerek.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi 34 Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.