Hastaneye KPSS Şartlı/Şartsız 271 Memur Alımı Başvuru Sona Eriyor

Hastaneye KPSS Şartlı/Şartsız 271 Memur Alımı Başvuru Sona Eriyor

Namık Kemal Üniversitesi tarafından Kamu ilan resmi web sayfasında yayımlanan ilanda yazılı/sözlü sınav yapılmadan en az lise mezunu ikamet şartı yok KPSS 50 puan, KPSS taban puan şartsız ve KPSS şartsız 271 memur alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 unvanda ikamet şartı yazılı ve sözlü sınav olmadan en az lise mezunu KPSS 50 puan, KPSS taban puan şartsız ve KPSS şartsız 271 memur alımı için başvuru süresi sona eriyor.

Personel alımında adaylar için başvuru süreci

Başvurular 20 Haziran 2022 tarihinde sona eriyor. Adaylar başvurularını kurum internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı

2 Eczacı, 36 Hemşire, 9 Ebe, 1 Sağlık Teknikeri, 71 Büro Personeli, 70 Güvenlik Görevlisi, 79 Destek Personeli, 2 Şoför ve 1 Aşçı alınacaktır.

Personel alımında aranan ortak başvuru nitelikleri

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Eczacı kadrosu için Eczacılık Lisans mezunu olmak (KPSS şartı yoktur).

Hemşire, Ebe alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için Anestezi Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Büro Personeli alımında 61 kişi için Lisans ve Lisans ilgili bölümlerden mezun olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 10 kişi için Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkeklerde 170 cm, Kadınlarda 160 cm den kısa olmamak, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 15 den fazla, 13 den az olmamak.

Destek personeli alımı için 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Kalfalık belgesine sahip olmak veya Alanında son 1 yıl çalışmış olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 5 personel için KPSS sınavında puan almış olmak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Erkek olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Aşçı alımı için 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Liselerin Aşçılık bölümünden mezun olmak, Alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, Erkek olmak.

Hayvan Bakıcısı alımı için 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum