Hatay Antakya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro

Hatay Antakya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro

SYDV Hatay Antakya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Tarafından Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Yapılan Açıklamaya Göre 1 Kişi Büro Görevlisi Olarak İstihdam Edilecek.

Hatay İli Antakya İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayınlanan ilana göre 1 kişi büro görevlisi unvanıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilecek. İnternet üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 'na başvurular 1 Eylül 2016 tarihinde sona erecek. İstenen evrakların Hatay Antakya SYDV 'ye teslimi ise 6 Eylül 2016 tarihinde sona erecek.

SYDV Hatay Antakya büro görevlisi alımı için: M.E.B. onaylı bilgisayar sertifikası. Çok iyi derecede Arapça biliyor olmak(Vakıf mütevelli heyetinin yapacağı sözlü mülakattan geçer not almak). En az 3 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

ÖSYM tarafından yapılan 2015 veya 2016 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından başarıyla mezun olmak. Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak. Bilgisayar kullanmak, Windows ofis programlarını iyi derecede kullanmak ve bunu belgelendirmek(MEB onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak). En az 3 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak.

Sosyal yardımlar alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. 35 yaşından gün almamış olmak. Çok iyi derecede Arapça biliyor olmak(Vakıf mütevelli heyetinin yapacağı sözlü mülakattan geçer not almak). Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Adaylar başvurdukları pozisyon için belirtilen özel şartlara ilişkin belgelerini ilgili SYD Vakfına teslim ettikten sonra KPSS puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday mülakata çağrılır. Son sıradaki aday ile aynı puanı almış adaylar da mülakat listesine eklenir.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum