Hatay Hassa Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Hatay Hassa Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Hatay Hassa Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup başvuru son tarihi 02 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir.

Hatay Hassa Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 02 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir.

Alınacak Beden işçide aranacak şartlar : Beden işçisi ( Genel ) olarak alınacak 1 işçi ilköğretim mezunu olması, Su dağıtım elemanı olarak 2 sene 6 ay çalışmış olması ve bunu SGK Hizmet dökümüyle belgelendirmesi gerekmektedir. Çalışma adresi Hatay Hassa Sulama Birliği Sulama Sahası ve Hatay İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Başvuru evrakları: Kimlik Fotokopisi, 2 Adet Fotoğraf ve Su dağıtım elemanı olarak belgesi sahibi olması gerekmektedir. Hatay iş ilanları kariyer.

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kur'a çekimi 08 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00 'da Hassa Sulama Birliği Başkanlığı binasında noter huzurunda yapılacaktır. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır.

Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003565244 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 02 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

İlana başvuracak adaylar iş kur iş ilan numarası ile 02 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.