Hatay SYDV Memur Alımı

Hatay SYDV Memur Alımı

Hatay Belen SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Hatay Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Memur alacak olup başvuru son 05 Ocak 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

Hatay Valiliği Belen Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Sınav şekli sözlü mülakat sınavı olarak yapılacaktır.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müraacat edecek adaylarda 1 kişi Memur için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikaları belgelendirmesi, Rehberlikve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca Her türlü iklim koşullarında sahada ve büroda çalışmasına engel bir rahatsızlığının bulunmadığını gösterir heyet raporu, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmesi, Sosyal İletişim becerisine sahip olması, Muhasebe programlarını kullanmak tercih nedenidir ve İşin süresi daimi olup, deneme süresi 2 aydır.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi Hatay Belen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 personel alımına başvuracak adaylar Hatay da ikamet edecek olup son 05 Ocak 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. İşin Süresi Daimi (2 ay deneme süreli) olarak belirtilmiştir. Hatay iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.