Hava Kuvvetleri Kuvvetleri Komutanlığı 19 Sivil Memur Alımı

Hava Kuvvetleri Kuvvetleri Komutanlığı 19 Sivil Memur Alımı

KPSS En Az Puan Şartı Yoktur. 25 Aralık 2015 Tarihinde Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı 19 Memur Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 25 Aralık 2015 ile 25 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Olacaktır.

25 Aralık 2015 Tarihinde Hava Kuvvetleri Kuvvetleri Komutanlığı kamu personeli memur alımı için ilan yayınladı. Başvurular kurumun internet sitesinden 25 Ocak 2016 tarihine kadar yapılacaktır.

İngilizce Öğretmeni olabilmek için: İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu olmak veya ilgili bölüm mezunu olup formasyon eğitimi almış olmak. KPSS-P121 puan türü dikkate alınacaktır. Uygulama Sınavı ve Mülakat yapılarak İzmir iline alım yapılacaktır.

Psikolog olabilmek için: Psikoloji lisans programlarından mezun olmak. KPSS-P3 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Kütahya ilinde istihdam edilecek.

Bilgisayar Mühendisi alımı için: Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknoloji Lisans programlarından birinden mezun olmak. KPSS-P3 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Ankara ilinde istihdam edilecek.

Mimar alımı için: Mimarlık Lisans programından mezun olmak. KPSS-P3 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Ankara ilinde istihdam edilecek.

İnşaat Mühendisi alımı için: İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak. KPSS-P3 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Ankara ilinde istihdam edilecek.

İnşaat Mühendisi alımı için: İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak. KPSS-P3 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Kayseri ilinde istihdam edilecek.

Harita Kadastro Teknikeri alımı için: Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro, Tapu ve Kadastro, Tapu Kadastro veya Tapu Kadastro önlisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Diyarbakır ilinde istihdam edilecek.

Harita Kadastro Teknikeri alımı için: Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro, Tapu ve Kadastro, Tapu Kadastro veya Tapu Kadastro önlisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Batman ilinde istihdam edilecek.

Makine Teknisyeni alımı için: Ortaöğretim kurumlarının Makine Teknolojisi/Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarının veya Makine Model,Model, Modelcilik, Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme (Ahşap Modelleme), Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme (Plastik Modelleme), Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme (Metal Modelleme), Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme (Bilgisayar Destekli Modelleme), Makine, Makine Ressamlığı, Teknik Resim (Makina), Tesviye, Tesviyecilik, Tornacılık, Frezecilik, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC), Nümerik Kontrollü Makineler (CNC), Kalıp, Kalıpçılık, Bölümlerinin birinden mezun olmak. KPSS-P94 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Diyarbakır ilinde istihdam edilecek.

Elektrik Teknisyeni alımı için: Ortaöğretim kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarının veya Elektrik, Elektrikçilik Bölümü, Elektrik Tesisatçılığı, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Otamasyon Sistemleri Dalı) Bölümlerinin birinden mezun olmak. KPSS-P94 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Batman ilinde istihdam edilecek.

Aşçı alımı için: Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. İstanbul ilinde istihdam edilecek.

Aşçı alımı için: Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Ankara ilinde istihdam edilecek.

Aşçı alımı için: Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Muş ilinde istihdam edilecek.

Garson alımı için: Otel Yöneticiliği, Turizm Konaklama ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Ağırlama Hizmetleri, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm ve Otelcilik, Turizm-Otelcilik, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği, İkram Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. İstanbul ilinde istihdam edilecek.

Garson alımı için: Otel Yöneticiliği, Turizm Konaklama ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Ağırlama Hizmetleri, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm ve Otelcilik, Turizm-Otelcilik, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği, İkram Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS-P93 puan türü dikkate alınacak. Alım mülakatla yapılacak. Ankara ilinde istihdam edilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.