Havaalanı Personeli Alımı Güncel İş ilanları Açıklandı! TGS Başvuru Ekranı

Havaalanı Personeli Alımı Güncel İş ilanları Açıklandı! TGS Başvuru Ekranı

Turkish Ground Services TGS için idari memur, ramp işçisi, yolcu hizmetleri memuru ile işçi alımı yapılacak. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Turkish Ground Services TGS bünyesinde güncel ve aktif iş ilanlarına başvurular alınıyor. Havaalanı personeli alımı başvurularına dair tüm süreci ve şartları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

TGS personeli alımı branşları nelerdir?

Ramp işçisi (Antalya), idari memur (engelli), yolcu hizmetleri memuru (engelli), işçi (engelli) alımı olmak üzere 4 unvanda personel alımı yapılıyor.

Havaalanı personeli alımı başvuru şartları nelerdir?

RAMP İŞÇİSİ (ANTALYA) alımı için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu adaylar Lise ve altı mezuniyeti olmak şartıyla başvurabilir. Ayrıca tercihen B sınıfı ve üzeri ehliyetlerden herhangi birine sahip olmak, havalimanının bulunduğu il sınırlarında ikamet ediyor olmak gerekiyor.

İDARİ MEMUR (ENGELLİ) alımı için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olan adaylar en az %40 engel raporu bulunmak şartıyla başvurabilir. Başvuru için önlisans ve üzeri mezuniyeti olmak, çok iyi derece Microsoft ofis programı kullanımı, İyi derece SAP, LOGO vb. ERP program kullanımı, en az 1 yıl muhasebe, finans, idari işler, insan kaynakları, eğitim, yazılım, IT, alanlarının birinde çalışmış olmak şartları da yer alıyor.

YOLCU HİZMETLERİ MEMURU (ENGELLİ) alımı için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak ve en az %40 engel raporu bulunmak şartıyla başvurabilir. Ayrıca önlisans ve üzeri mezuniyeti olmak, iyi derece ingilizce konuşuyor olmak gerekiyor.

İŞÇİ (ENGELLİ) alımı için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu adaylar en az %40 engel raporu şartıyla başvurabilir. Ayrıca önlisans ve altı mezuniyeti olan adaylar başvurabiliyor.

Personel alımı başvuru süreci

Ramp İşçisi (Antalya) alımı 12 Mayıs'ta İdari Memur (Engelli), Yolcu Hizmetleri Memuru (Engelli), İşçi (Engelli) alımları 14 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum