Herhangi Lise Önlisans Lisans 45 Memur Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Herhangi Lise Önlisans Lisans 45 Memur Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Kamuya herhangi lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun tüm adayların KPSS puanlarıyla başvuru yapabileceği kadrolu memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. Memur alımı başvuru süreci ve tüm detaylar haberimizde.

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu ve sözleşmeli statülerde memur alımları için başvurular birçok alanda ve mezuniyette Nisan ayında da devam edecek. Bu haberimizde herhangi lise önlisans lisans mezunu memur alımı başvuru kılavuzu kapsamında İstanbul ili iş ilanları kapsamında Üsküdar Belediyesi kamu personeli alımına dair başvuru sürecini ve tüm şartları hazırladık.

İşte herhangi lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur alımlarına dair tüm detaylar:

Kontenjan Dağılımı, Mezuniyet, KPSS ve Ehliyet Şartları

10 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir lise bölümü mezunu olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

7 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir önlisans bölümü mezunu olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

5 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir önlisans bölümü mezunu olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

18 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir lisans bölümü mezunu olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

5 Zabıta Memuru alımı için Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinin birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

KPSS şartı itibarıyla KPSSP94, KPSSP93, KPSSP3 puan türlerinin hepsinden de en az 70 puan almak gerekiyor.

Başvuru Süreci

Başvurular sadece şahsen yapılmakla beraber Türkiye geneli alınacaktır. Başvuru ikamet şartı bu durumda bulunmamaktadır. Adaylar aşağıdaki başvuru kılavuzundan gerekli tüm başvuru genel, özel şartları ile diğer tüm başvuru belgelerine erişim sağlayabileceklerdir. Başvurular 26-30 Nisan 2021 tarihlerinde yapılabilir. Aşağıdaki bağlantıdan herhangi lise önlisans lisans mezunu memur alımı başvuru kılavuzu kapsamında İstanbul ili iş ilanları bünyesinde Üsküdar belediyesi zabıta alımları detaylarına direkt ulaşabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum