Herhangi Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı Başvuruları Alınacak

Herhangi Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı Başvuruları Alınacak

Kamu kurumuna en az lise mezunu olmak üzere KPSS 60 ve 70 puanlarla kadrolu memur alımı başvuruları alınacak. Kamu personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu kurumuna KADROLU MEMUR alımı başvuruları alınacak. En az lise olmak üzere önlisans ve lisans mezunları da başvuru yapabilecek. Gerekli başvuruları ve tüm detayları KPSS 60-70 puanla zabıta alımlarına dair bilgileri İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte Erzurum, Hınıs Belediyesi memur atama süreci ve tüm detaylar.

Kadrolu memur alımı şartları

Başvurularda adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartlara haiz olması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ile askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. Ayrıca daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekiyor. Boy itibarıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olması, 30 yaşını doldurmaması ile en az C sınıfı ehliyeti olması gerekiyor.

Belediye memur alımı mezuniyet şartları

2 kadro GİH sınıfı 8. derece kadroya, 1 kadro GİH sınıfı 10. derece kadroya ve 1 kadro GİH sınıfı 13. derece kadroya yapılacaktır. İşte mezuniyetler:

2 Zabıta Memuru alımına herhangi lisans mezunları KPSS 70 şartıyla,

1 Zabıta Memuru alımına herhangi önlisans mezunları KPSS 60 şartıyla,

1 Zabıta Memuru alımına herhangi lise mezunlar KPSS 60 şartıyla,

Hınıs Belediyesi zabıta alımı başvuruları

Erzurum, Hınıs Belediyesi memur alımı için başvurular şahsen olacaktır. İkamet şartsız olmak üzere adaylar 17 - 22 Haziran 2022 tarihleri arasında olacaktır. İşte sürece dair gerekli başvurular ve tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN kılavuzu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/hinis-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum