Horasan Belediyesi 2 Kamu İşçisi Alımı

Horasan Belediyesi 2 Kamu İşçisi Alımı

Başvurular başlamış olup 22 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak silahlı eğitimi tamamlamış olması gerekmektedir.

KPSS Şartı aranmayan ilana Erzurum İş İlanları Horasan Belediye Başkanlığı 2 kişi Güvenlik Görevlisi olarak alınacaktır. Kamu Kurumları ve Kuruluşları alınmasında uygulama esaslar hakkında yönetmelik hükmüne göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personeller Erzurum Horasan Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olan başvura bileceklerdir. Başvuracak aday İnternetten veya şahsen 22 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003641907 numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Güvenlik görevlisi (Silahlı) 2 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Ortaokul (Lise ve Dengi) Mezunu olması gerekmektedir. Daimi statüde Güvenlik Görevlisi (silahlı) mesleğinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) kişi alınacaktır. En az 2 yıl Kamu Kurumunda Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak, Güvenlik Sertifikasına (Silahlı) sahip olmak, SGK Hizmet Dökümünde Kamuda çalıştığını belirtmiş olması gerekmektedir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübesi, öncelik durumu, yabancı dil koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurumu ve kuruluşuna sunmaları zorunludur.

Başvuru yapacak adayların istihdam edileceği tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için kamu kuruluşuna gönderilir. Kurada ismi çıkan adaylara yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 30 Mart 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15: 00 arasında Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda Yapılacak. 22 Mart 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Horasan Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.