İBB En Az İlkokul Kadrolu 23 Şoför-Aşçı-Temizlikçi Alımı İkamet Yok

İBB En Az İlkokul Kadrolu 23 Şoför-Aşçı-Temizlikçi Alımı İkamet Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu 4 unvanda kadrolu 23 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylardan ikamet ve üst yaş şartı istenmiyor.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 unvanda üst yaş ve ikamet şartsız 23 personel alınacaktır. En az ilkokul mezunu olmak alınacak personeller daimi kadrolu olarak görev yapacaklardır. Sürece dair detaylar haberimizde yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 30 Ocak 2023 tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç kişi alıyor.

9 Şoför, 2 Aşçı, 11 Aşçı Yardımcısı ve 1 Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, SRC 1-3, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alımları için İlköğretim mezunu tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış olmak, Aşçı Yardımcısı için Erkek olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak.

Temizlik Görevlisi alımı için Ortaokul mezunu olmak, Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.