İBB En Az Lise Daimi Kadro Şoför ve Personel Alımları

İBB En Az Lise Daimi Kadro Şoför ve Personel Alımları

İŞKUR’da yayınlanan ilana göre KPSS ve ikamet şartı olmaksızın en az Lise mezunlarından daimi kadroda Şoför ve Personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı şirketleri bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az Lise mezunu kamu personel alımı yapılacağı İŞKUR kurum dışı ilan sitesinde duyurulmuştur.

Alınacak personellerin kurum, unvan ve sayı dağılımları aşağıdaki gibidir;

BELBİM A.Ş. 1 Bütçe ve Finans Uzman Yardımcısı ve 1 Proje Yönetim Uzmanı, İSPER A.Ş. 1 Şoför olarak görevlendirileceklerdir.

BELBİM başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 8 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını kurum internet adresine (kariyer.ibb.istanbul) Online olarak yapacaklardır.

Bütçe ve Finans Uzman Yardımcısı için aranan nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İİBF fakültelerinden tercihen İşletme, Maliye, Ekonometri bölümlerinden mezun olmak, En az 3 yıl Finans veya bütçe alanında çalışmış olmak, Planlama ve organizasyon berecisi kuvvetli, Sonuç odaklı, dikkatli ve detaylara özen göstermek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmaktadır.

Proje Yönetim Uzmanı için aranan nitelikler

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb bölümlerden mezun olmak, En az 5 yıl aktif proje yöneticiliği yapmış tercihen ERP projesinde görev almış olmak, Tercihen PMP sertifikasına sahip olmak, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi çok güçlü ve enerjisi yüksek olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilmek şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

İSPER başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 10 Nisan 2021 tarihine kadar (10 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını kurum internet adresine (basvuru@isper.istanbul) Online olarak yapacaklardır.

Şoför için aranan nitelikler

Tercihen Lise mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Aktif araç kullanabiliyor olmak, İletişimi kuvvetli ve Sorumluluk bilinci yüksek olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.