İBB En Az Ortaokul 45 Yaş Sınır Sürekli Kadro 63 Şoför Temizlik İşçi Alımı

İBB En Az Ortaokul 45 Yaş Sınır Sürekli Kadro 63 Şoför Temizlik İşçi Alımı

İBB tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu olmak üzere 45 yaş sınır ikamet şartı yok sürekli kadroda 3 unvanda toplamda 63 Kamu İşçi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu sürekli kadroda 45 yaş sınır 3 unvanda toplamda 63 Kamu İşçisi alınacaktır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 9 Mayıs 2022 tarihine kurum internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Mekanik Temizlik İşçisi alımı için (7 kişi) Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Ağır Vasıta Şoför alımı için (54 kişi) Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, CE sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Mekanik Temizlik Şoför alımı için (2 kişi) Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, C, E veya D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC 1-3 veya SRC 2-4 belgeleri ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Zemin süpürme kodu işlenmiş G sınıfı ehliyete veya Zemin süpürme sertifikasına sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum