İBB KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

İBB KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB 2020 yılı memur personel alımları kapsamında KPSS şartı olmadan 5 farklı ilan yayımladı. En az lise mezunu personel alımı başvuru şartları ve detaylarına İş İlanları Kariyer sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın 5 farklı ilanla cenaze imamı alımı, gassal alımı, dil ve konuşma terapisti alımı, sosyal hizmet uzmanı alımı ile müzik öğretmeni alımı yapılacak. İBB KPSS şartsız personel alımlarına dair detaylar şu şekildedir.

İBB Personel Alımı Başvuru Süreci

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB personel alımlarına başvurular İBB kariyer internet sayfasından yapılabilecek. Aşağıdaki başvuru kılavuzundan tüm ilan detaylarına ve başvuru sayfasına ayrıca direkt erişim sağlayabilirsiniz. 5 Farklı ilana da başvurular 26 Kasım 2020 tarihine kadar yapılabilecek.

Cenaze İmamı Alımı Şartları

En az lise mezunu İmamlık sertifikasına sahip (İlahiyat Fakültesi ve İmam Hatip Mezunları’nda sertifika şartı aranmamaktadır), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Gassal Alımı Şartları

Cenaze yıkama ve kefenleme usullerini bilen, En az İlköğretim mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Dil ve Konuşma Terapisti Alımı Şartları

Üniversitelerin ‘Dil ve Konuşma Terapisi’ bölümünden mezun, Tercihen alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Yaygın gelişimsel bozukluklar ile ilgili çalışmalarda bulunan, Tercihen bebek ve çocuklarla çalışan personel alımı ilanı yayımlandı.

Ayrıca erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Arşiv ve kayıt oluşturma yapabilen, Vaka takibini gerçekleştiren, Disiplinli çalışmaya yatkın, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden “Dil ve Konuşma Terapisti” alımı yapılacaktır.

Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı Şartları

Üniversitelerin Sosyal Hizmet bölümünden mezun, Tercihen aynı alanda yüksek lisans eğitimi bulunan, Dezavantajlı gruplarla çalışmalara istekli, Tercihen engellilik alanında deneyime sahip, Engellilik alanında mevzuata hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

Ayrıca MS Office programlarını aktif kullanabilen, Problem çözme ve planlama becerilerine güvenen, Vaka takibi gerçekleştiren, Disiplinli çalışmaya yatkın, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden “Sosyal Hizmet Uzmanı” işe alımı yapılacaktır.

Müzik Öğretmeni Alımı Şartları

Üniversitelerin Konservatuar veya Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Konservatuar mezunları için formasyon eğitimini tamamlamış, Tercihen yüksek lisans mezunu, Engelli bireylerle ilgili çalışma deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış personel alımı yapılacak.

MS Office programlarını iyi düzeyde kullanan, Disiplinli çalışmaya yatkın, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, “Müzik Öğretmeni” işe alımı yapılacaktır. İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.

Başvuru Kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum