İBB Ortalama 4500 TL Maaşla Daimi Personel Alımları

İBB Ortalama 4500 TL Maaşla Daimi Personel Alımları

İBB tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda daimi kadroda 6 unvanda KPSS, İkamet ve Üst yaş sınırı olmaksızın Personel alımları yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSBAK ve İSPER A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS, İkamet ve Üst yaş şartsız yüksek maaşla 6 unvanda personel alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylar için başvuru zamanı

İSBAK İlanına başvuru yapmak isteyen adaylar 4 Nisan 2021 tarihine kadar (4 Nisan dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

İSBAK ilanı için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum internet adresine (https://kariyer.ibb.istanbul/) Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için başvuru zamanı

İSPER İlanına başvuru yapmak isteyen adaylar 30 Mart 2021 tarihine kadar (30 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

İSPER ilanı için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum internet adresine (basvuru@isper.istanbul) Online olarak yapacaklardır.

Avukat için aranan nitelikler (1 personel)

Disiplinli ve titiz olmak, 3 yıl ve üzeri benzer iş deneyimine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ve Gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Bordro ve Ücretlendirme Şefi için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Endüstri, İşletme Müh., Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmak, Disiplinli ve titiz olmak, 5 yıl ve üzeri benzer iş deneyimine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ve Gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Hukuk Müşaviri için aranan nitelikler (1 personel)

Disiplinli ve titiz olmak, 5 yıl ve üzeri benzer iş deneyimine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ve Gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Operasyon Müdürü için aranan nitelikler (1 personel)

Mühendislik Fakültesi mezunu olmak, Disiplinli ve titiz olmak, 5 yıl ve üzeri benzer iş deneyimine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ve Gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak şartları aranmaktadır.

İSBAK başvuru kılavuzu.

Sekreter için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin 4 yıllık Lisans programlarından mezun olmak, MS ofis programlarına hakim olmak, İletişim becerisi yüksek, Prezentabl olmak, Çözüm odaklı ve fedakarlığı yüksek olmak şartları aranmaktadır.

Büro Personeli için aranan nitelikler (1 personel)

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak, MS ofis programlarına hakim olmak, İstanbul genelinde adliye ziyaretleri için seyahat engeli bulunmamak, İletişim becerisi yüksek, Çözüm odaklı ve fedakarlığı yüksek olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Disiplinli, düzenli ve özenli çalışabilecek olmak, Öğrenmeye istekli olmak şartları aranmaktadır.

İSPER başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum