İçişleri Bakanlığı Kamu Düzeni ve Güvenliği Personeli Alıyor

İçişleri Bakanlığı Kamu Düzeni ve Güvenliği Personeli Alıyor

İçişleri Bakanlığı Kamu Personeli Alım ilanı 21 Aralık 2017 de Devlet Personel Başkanlığınca yayınlandı.

İçişleri Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı Kamu Düzeni ve Güvenliği Uzman Yardımcısı 8 kişi alacağını DPB da yayınladı.

Başvuracak adayların izlemesi gereken yol şöyle: 15 Ocak 2018 ile 26 Ocak 2018 tarihleri arasında Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı (Atatürk Bulvarı No:149 Bakanlıklar/ ANKARA) veya internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yoluyla İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Alınacaklar Memurlar Ankara adresine istihdam edilecektir. En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümleri mezun olmaları gerekmektedir.

ÖSYM tarafından yapılan 2017 Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) tabloda belirtilen p33 p30 ve p37 puan türlerinden em az 80 puan almış olmak kaydıyla; müracaat edenlerin en yüksek puandan başlanarak sıralanması neticesinde; öğrenim dalları itibariyle alınacak Kamu Düzeni ve Güvenliği Uzman Yardımcısı sayısının 20 katı aday arasına girmek.

Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş (35) yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. İletişim bilgisi olarak Tel: 0(312) 422 60 00 verilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.