İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Destek Personel Alımı Başvuruları Başladı

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Destek Personel Alımı Başvuruları Başladı

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli destek personel alımı gerçekleştirecektir. Destek Personel alımı başvuru süreci ve iş başvuru tamamlama aşamaları yazımızda

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 Sözleşmeli Destek personel alımı başvuruları başladı. Sözleşmeli Destek personeli alımı hizmetli ünvanında çalıştırılmak üzere görev yapacaklardır.

İçişleri Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını e devlet internet adresi üzerinden Emniyet Genel Müdürlüğü Kariyer kapsısı kamı işe alım internet adresinden başvuruda bulunabileceklerdir. Farklı başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Sözleşmeli Destek Personel Alımı İş Başvuru Tarihleri

Emniyet Genel Müdürlüğü merkez teşkilatında tam zamanlı istihdam edilecek sözleşmeli destek personeli alımı için adaylar iş başvurularını belirtilen internet adresi üzerinden 16 ile 20 Ekim 2023 tarihilerinde başvuruda bulunabileceklerdir. Son başvuru 20 Ekim 2023 tarih ve 23:59 ‘ a kadar başvuru yapılabilecektir.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar internet adresi üzerinden iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Adaylar KPSS P94 puan türü sıralamasına göre sözlü mülakat veya uygulamalı sınava tabi tutulacaklardır. Sınavı kazanan adaylardan başvuru kılavuzunda belirtilen belgeler daha sonra başarılı olan adaylardan talep edilecektir.

EGM Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Adaylar herhangi bir lise veya dengi okul mezunu olmak. 01.01.2023 tarihi itibari ile 25 yaşını tamamlamış olmak ve 40 yaşını geçmemiş olmak. KPSS sınavına katılmış olmak. KPSS p94 puan türünde en az 70 puan almış olmak.657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

İçişleri Bakanlığı EGM Sözleşmeli Personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.