İDOB Kamu Personel Alacak

İDOB Kamu Personel Alacak

İDOB Genel Müdürlüğü tarafından 29 Eylül 2017 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı açıklandı. Başvurular başlamış olup 04 Ekim 2017 de sona erecektir.

Devlet Personel Başkanlığı ilanıdır. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Kişi Personel alınacaktır.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişi Bale Sanatçısı (Kordöbale) olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel İstanbul çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

1 kişi Kordöbale sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Kordöbale Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Adaylar arasından yapılacak olan başvurularda öncelik bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi olması, genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 1 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 04 Ekim 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İDOB Sahne Müdürlüğü, Üsküdar Eski Tekel Binası Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. No: 66 Kuzguncuk Üsküdar/ İSTANBUL. İrtibat telefon no: 0 (216) 334 73 95 olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.