Iğdır İş İlanları 84 Personel Alım İlanı

Iğdır İş İlanları 84 Personel Alım İlanı

Iğdır İş İlanları Kariyer Bölümünden Siz Takipçilerimiz için Derlediğimiz İş-KUR İlanlarına Başvurular Devam Etmekte Olup İş Arayan ve Çalışmak İsteyen İşsizlere Kaçırılmayacak Fırsatları Sunuyoruz. Hali Hazırda 84 Kişi Personel Olarak Alınacak…

Aşağıda Iğdır Merkez ve İlçelerindeki iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar için sırasıyla iş-kur numaralarını hazırladık.

Sinan İnşaat Nak.Tek.Gıda Petrol Sanayi ve Tic. Ltd. Şti tarafından Beton ve Beton Arma Kalıpçısı 15 kişi beden işçisi olarak alınacaktır. Okur yazar olması ve tercihen Tuzluca, Karakoyunlu, Aralık İlçeleri ve Iğdır Merkezde ikamet ediyor olması gerekmekte. Adaylar 00003659549 iş ilan numarasına başvurmaları.

Iğdır Tuğla İnşaat İhracat İthalat Tic. San. Ltd. Şti’ de Tuğla İmal işçisi olarak çalışmak isteyen 30 kişi beden işçisi olarak alınacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilköğretim mezunu olma şartının yanı sıra ikamet olarak Tuzluca, Karakoyunlu, Aralık ilçeleri ve Iğdır Merkezde oturuyor olması gerekmekte. Başvurular 00003653857 iş-kur iş ilanına başvuruda yapmaları gerekmekte.

Gökkuşağı Yapı Sistemleri İnş. Taah. ve San. Tic. Ltd. Şti plastik mamulleri imal işçisi olarak 5 kişi eleman alınacaktır. Beden işçisi olarak çalışacakların Milli Seferberlik kapsamında SGK teşvikinde yararlanacağı aylıksız sigortasız olması gerekmekte olup 00003630274 numaralı iş ilanına başvurular devam etmekte.

Aktaş Mermerde çalışmak üzere mermer işçisi 20 kişi en az ilköğretim mezunu alınacaktır. Başvurularda bulunacaklar Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca ilçeleri ve Iğdır Merkezde oturuyor olması gerekmekte ve 00003648803 nolu işkur ilanına başvurmaları gerekmektedir.

Furkan Yaşar Gıd. Tekturinşak. Tş. Ot. Hy. El ve Sağ Hz. İş. Tcl Tdşt çalışmak isteyen 6 kişi personel alımı yapılacak. Adaylar ilköğretim mezunu olmasının yanı sıra Iğdır Merkez ve tüm ilçelerinden başvurular açıktır. Aday 00003660467 numaralı iş-kura başvurulacak.

Hakra İnşaat Nakliyat Madencilik Tarım ve Hayvancılık San. Tic çalışmak için 7 kişi en az ilköğretim mezunu yükleyici ( loder ) operatörü eleman alınacak. İkamet olarak Ağrı Merkez ve İlçelerinde başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunacak elemanlar Ağrı Merkez ve ilçelerinde oturmaları yeterli görülmekte olup 00003631431 numaralı iş-kura başvurmaları gerekmekte.

TEİŞ Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü ( Kamu Grubu )’ nda çalışmak isteyen 1 kişi personel alınacak. Elektrik Teknisyeni olarak çalışmak için lise ve dengi okul mezunu olmak ve ilgili bölümlerden elektrik tesisatları bölümlerinden mezun olama şartının yanı sıra KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan alma şartı aranmakta. Adaylar 00003654490 nolu işe başvurmaları.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum