Iğdır Üniversitesi Kamu Memur Alım İlanı

Iğdır Üniversitesi Kamu Memur Alım İlanı

Iğdır Üniversitesi Personel Alım ilanı 10 Temmuz 20147 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 24 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda KPSS şartı bulunmamakta olup 1 kişi Kamu Memur olarak istihdam edilecektir.

Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere 1 kişi iç Denetçi olarak görevlendirilecektir. Başvurular 10 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup 24 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak adaylar için Başvuru adresi yeri ve şekli: Adayların müracaatlarını 10 Temmuz 2017 – 24 Temmuz 2017 tarihleri arasında Iğdır Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına Suveren Kampüsü şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylardan İstenen Belgeler: Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya noter onaylısı, Naklen atanacaklar için onaylı hizmet belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf (2 Adet), Adli sicil belgesi ve Sağlık raporu olması gerek.

İç Denetçi Personel pozisyonu için 1 kişi için Şartlar: İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört yıllık yükseköğretim görmüş olmak. Kamu idarelerinde denetim elemanı en az beş yıl veya İç Denetim Koordinasyon Kurulunca belirlenen alanlarda en az sekiz yıl çalışmış olmak. Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.

Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak. Naklen atama talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

Adaylar başvurularını Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Iğdır Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na 24 Temmuz 2017 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.