IHOP  Hayır işleri için 5 milyondan fazla krep servis edildi.

IHOP Hayır işleri için 5 milyondan fazla krep servis edildi.

IHOP Tarafından Yemek günü olarak 7 Martta Ücretsiz olarak Kısa etekli tereyağlı krep dağıtımından 3,5 Milyon dolar gelir elde edildi. Yaklaşık olarak 5 Milyon Kişiye servis edilen Krepler ABD Kanada, Meksika, Filipinler'de gün olarak kutlanmaya başla....

2006'da IHOP tarafından başlatılan yemek günü akşam 7: 00 - 17: 00  saatleri arasında akşam yemeği için 7 Mart ta ücretsiz kısa etekli tereyağı krep sunuyor.

IHOP’ UN Ulusal gözleme günü ancak krep olduğundan daha para toplama hakkında daha fazla tam günler kahvaltı zinciri 5 milyon krep servis etmeyi ve hayırsever bağışlarda 3.5 milyon dolardan fazla para kazanmayı hedeflemişlerdi.

International, House of Pancakes  Çocuk Mucize Ağ Hastaneleri  çocuklar için shriners hastanesi ve lösemi ve lenfoma derneği'ni desteklemek için ulusal gözleme günü nü kullanıyorlar.

IHOP Restaurants ın başkanı Darren Rebelez  ( IHOP Ulusal Yassı Günü nde sunulan her gözleme amacının var ve her kuruş için toplumlarımızdaki pek çok çocuk ve ailede anlamlı ve kalıcı etki yaratmada  hem rahat edecek hemde uzun bir yol kat edilecek. Buna ilaveten bir açıklamada.

Kuruluşundan bu yana Darren Rebelez Ulusal Yassı Gün  kuruluşun hayır kurumları için yaklaşık  24 milyon dolar kazandırmasına çok büyük yardımcı oldu.

Dünyada 1.750 den fazla IHOP yeri bulunmakta bunların başında ABD -  Meksika- Filipinler ve Kanada daki yerleşim yerleri bağış toplama birimine katılmıştır. Promosyona neredeyse tüm ABD mağazaları katılım sağlamakta.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.