İkamet Şartsız Kamu Personel Alımı Başvuru Ekranı (17 Bin TL Ortalama Maaş)

İkamet Şartsız Kamu Personel Alımı Başvuru Ekranı (17 Bin TL Ortalama Maaş)

Kamu personeli alımı başvuruları yüksek maaş ile devam ediyor. Bu haberimizde ortalama 17.232 TL maaşla online memur alımı yapan bir kurumumuza dair detayları ve başvurularını hazırladık. İşte ayrıntılar.

Kamu personeli alımı başvuruları kapsamında Mayıs ayında tamamlanacak ve yüksek maaş verilen iş ilanına dair detayları bu haberde hazırladık. Kamu üniversitesi en düşük 11 bin 488 TL olmak üzere maaşla sözleşmeli memur alımı yapıyor. İstanbul Üniversitesi 2 ve 3 kat maaşlarla olmak üzere 17.232 TL ortalama ücretle başvurular devam ediyor. KPSS zorunluluğu da bulunmamaktadır. İşte detaylar.

Kamu personel seçme sınavı KPSS şartı yok

Başvurularda KPSS puan zorunluluğu yok. Bu kapsamda adayların KPSS puanı yoksa 70 olarak değerlendirmede baz alınmaktadır. Yabancı dil puanı olmayanlar için ise durum farklıdır ve değerlendirmede “0” olarak baz alınmaktadırlar.

Kamu memur alımı genel şartları - kadrolar

Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ayrıca kontenjanlar ve maaş detayları da şu şekildedir:

4 yazılım geliştirme uzmanı (.NET) alımında 3 katına kadar ücret,

4 yazılım geliştirme uzmanı (.NET) alımında 3 katına kadar ücret verilecektir. Sözleşmeli bilişim personeli ücretleri en düşük 11 bin 488 TL’dir. Bu kapsamda 2 ve 3 kat maaş verilmektedir buradaki kadrolar için.

4/B personel alımı mezuniyetler

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezunlar başvuru yapabilir. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik bölümleri, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakülteleri, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümleri mezunları da başvurabilir.

Kamu personel alımı başvuruları

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurularını online olarak 5 Mayıs 2022 tarihine kadar hemen yapabilirler. İşte gerekli başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu bağlantıları:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tu-personel-alimi.20220418000637.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum