İkamet Şartsız Türkiye Geneli Devlet Memuru Alımları 9 Nisan Sona Eriyor

İkamet Şartsız Türkiye Geneli Devlet Memuru Alımları 9 Nisan Sona Eriyor

Kamu kurumu ikamet şartı olmadan Türkiye geneli başvurular alıyor. 18 devlet memuru kadrosuna başvurular yarın sona erecek. İşte kadrolu kamu personeli alımı kontenjanları ve tüm süreç.

Belediye kamu personeli memur alımları kapsamında ikamet şartsız Türkiye geneli devlet memuru alımları 9 Nisan sona eriyor. Bu ilan yazımızda 18 kadroya başvuruları, başvuru sürecini ve tüm şartları hazırladık. Beykoz Belediyesi Türkiye geneli olmak üzere ikamet şartı olmadan kadrolu 18 memur alacak. Başvuruları yarın sona eren ilan şartları ve tüm süreç:

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 9 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular posta ile de yapılabilirken, başvuru son günü itibarıyla sadece şahsen veya e-posta ile de başvuru yapılabilir. Yarına kadar başvurularınızı e-posta adresine gerekli belgeleri göndererek veya şahsen, ikamet şartı olmadan yapabilirsiniz.

Kadrolu Memur Alımı Kontenjanları

Kadrolu devlet memuru alımları kapsamında Beykoz Belediyesine 2 Veznedar, 3 Memur, 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni VHKİ ile 5 Bilgisayar İşletmeni olmak üzere toplamda 18 kadroya devlet memuru alımları 9 Nisan’da sona erecektir.

KPSS ve Mezuniyet Şartları

Adayların Veznedar alımına başvuru yapabilmeleri için Borsa ve Finans, Para ve Sermaye Yönetimi, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Finans, Finans ve Muhasebe, Emtia Borsası, Sermaye Piyasası ve Borsa, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları MYO mezunu olma şartı var.

Adayların Memur alımına başvuru yapabilmeleri için Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans mezunu olma şartı var.

Adayların VHKİ alımına başvuru yapabilmeleri için herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor. Ayrıca Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans mezunu olma şartı var.

Bilgisayar İşletmeni alımına başvuru yapabilmeleri için Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi lisans mezunu olmak gerekiyor. Bilgisayar İşletmeni alımına ayrıca Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Ekonometri lisans mezunu olma şartı var.

İkamet Şartsız Türkiye Geneli Memur Alımları

İkamet şartsız Türkiye geneli devlet memuru alımları 9 Nisan sona erecek Beykoz Belediyesi ilanına başvuru ve tüm genel şartlara ulaşmak için aşağıdaki "Başvuru Kılavuzunu" inceleyebilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.