İkamet Şartsız UİP Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları Alınıyor

İkamet Şartsız UİP Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları Alınıyor

Kamu kurumu bünyesinde KPSS şartı olmadan yeni kadrolara uzman personel alımı başvuruları alınıyor. İhracatçı Birliği ikamet şartsız personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

UİP yeni ve güncel personel alımı başvuruları alınıyor. Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği “UİB” tarafından İkamet şartsız başvuruları alınan uzman personel atama başvurularına dair gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu ilan haberimizde hazırladık. İşte tüm detaylar.

UİP personel alımları başvuru şartları

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. Ayrıca adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmaması da gerekiyor.

İngilizce’den 2019-2020-2021-2022 YDS  veya e-YDS en az 70 puan almak, 2020 veya 2021 KPSS’den en az 70 ve üzeri puan şartı bulunuyor.

Uludağ İhracatçı Birlikleri personel alımı mezuniyet şartları

İktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilimler fakültesi, iktisat fakültesi, işletme fakültesi mezunları 2 uzman yardımcısı alımı kadrosuna, mühendislik fakültesi mezunları 1 Uzman Yardımcısı alımı kadrosuna başvuru yapabilecektir.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Uludağ İhracatçı Birlikleri UİP uzman personel alımları için adaylar başvurularını şahsen, posta ile veya online olarak e-posta adresine göndererek yapabileceklerdir. Süreç 20 Mayıs 2022’de sona erecektir. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu bağlantısı:

Tıkla HEMEN UİP başvuru kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/uip-personel-alimi.pdf  

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.