İlköğretim Mezunu KPSS Şartsız Kamu İş İlanları

İlköğretim Mezunu KPSS Şartsız Kamu İş İlanları

11 Eylül 2017 Tarihi İtibariyle Başvurusu Devam Eden İlköğretim mezunu kamu iş ilanlarını sizler için bir araya getirdik. Binlerce kişi Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaksızın kamu personeli alınacak.

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak kamuya yapılan tüm alımları sizlere günlük olarak sunmaya devam ediyoruz. Sitemizin takipçilerinin yoğun olarak bize ilettikleri mesajlarda ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapan ilanlarının bir araya getirilmesi istenmektedir.

Hazırladığımız haberimizde bugün itibariyle başvurusu devam eden tüm ilköğretim mezunu kamu personeli alımı ilanlarını sizler için bir araya getirdik. İşte ilköğretim mezunu kamu iş ilanları:

Milli Savunma Bakanlığı Hava Deniz ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları ’na binlerce sözleşmeli er alımı yapacak. İlana ilköğretim mezunları, 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğanlar, 20 yaşından gün almış olmak kaydıyla başvurabilecek. Başvuru için askerlik şartı bulunmamaktadır. İlana başvuru için tıklayınız.

Aydın Müze Müdürlüğü 55 kişi ilkokul mezunu kamu işçi alımı yapacaktır. Başvurular 30 Eylül 2017 tarihinde sona erecek. Başvuru için tıklayınız.

Sivas İmranlı Belediyesi Beden İşçisi olarak 5 kişi alacak. İlkokul mezunları 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Giresun Belediye 1 Barkodcu Görevlisi alımı yapıyor. İlköğretim mezunu adaylar 18 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan için tıklayınız.

Afyonkarahisar Seydiler Belediyesi 5 temizlik görevlisi alımı yapacak. İlköğretim mezunu adaylar 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan bilgisi için tıklayınız.

Bayburt Aydıntepe Belediyesi 7 işçi alımı yapacak. İlkokul mezunları 15 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Resmi ilan için tıklayınız.

Başvurusu Devam Eden 40 Bin Kamu Personeli Alımı İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Alan Kurumlar Ayrı Ayrı Listelenmiştir.

Sitemizde yer alan İşkur İş İlanları ile Memur Alımı sayfasından günlük olarak kamuya yapılan tüm alımlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.