İlkokul Mezun 8 Şoför Alımı İşkur İş İlanları

İlkokul Mezun 8 Şoför Alımı İşkur İş İlanları

Yozgat Çiğdemli Belediye Başkanlığı İşçi Alım Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 30 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. adayların başvuruları Türkiye geneli alınacaktır. Haber detayda...

KPSS Şartı aranmayan ilana Yozgat Çiğdemli Kepçe Operatörü 4 kişi, Kamyon Şoförü 2 kişi ve Otobüs Şoförü 2 kişi Toplam 8 kişi olarak alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşu işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Yozgat Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 30 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003660330 kepçe Operatörü, 00003660211 Otobüs kaptanı (Şoförü) ve 00003660275 Kamyon Şoförü numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Kepçe Operatörü 4 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Ortaöğretim Lise ve dengi Mezunu olması ve Operatörlük sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 03 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kamyon Şoförü 2 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Orta okul lise Mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 30 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. E sınıfı Ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Otobüs Kaptanı (Şoförü) 2 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Lisans Mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 30 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. E sınıfı Ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve kesin listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübesi ve öncelik durumu koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunludur.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi işgücü taleplerine şartı uyan aday ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için ilanı veren iş yerine gönderilir. Kurada ismi çıkan kişiler yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurumları ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 18 Nisan 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 da Çiğdemli Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.