İlksan Memur Alımı 2017

İlksan Memur Alımı 2017

İlksan Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular 22 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak personel Büro Görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Başvuracak adaylar 2015 veya 2016 yılında düzenlenen KPSS sınavlarından birine girmiş olmak ve KPSS P9, P26, P28, P29, P35, P98 ve P99 puan türlerinden herhangi birinden en az 70 puan almış olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Büro Personeli 10 kişi için şartlar: Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması ve Yapılan inceleme ve soruşturma sonunda, Büro Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olması ve Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşından küçük olmaması şart. Daha önce kamu veya özel sektör tarafından işten çıkarma cezası ile işine son verilmemiş olması ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya muaf sayılmış olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: KPSS sınav sonuç belgesi çıktısı, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Özgeçmişi, Öğrenim belgesi aslı veya onaylı örneği (Şahsen başvurularda Kurumdan aslı gibidir onayı verilmektedir. Posta yolu ile başvurularda ise sıralamaya girmeye hak kazanan adaylardan öğrenim belgesinin aslı istenecektir), Askerlik terhis belgesi (Muaf olanlar bakımından muafiyet belgesi), Adli Sicil Belgesi ve İş tecrübesi varsa belgeleyen evrak olması gerek. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuru tarihi ve şekli: Başvuruda bulunacak adayların, İLKSAN Genel Müdürlüğünün intenet adresinde adaylar için yer alan İş Talep Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak istenilen belgelerle birlikte 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar Demirkapı Sokak No:24 06340  Demirlibahçe - MAMAK / ANKARA adresine şahsen teslim etmeleri veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.