İller Bankası 155 Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor

İller Bankası 155 Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor

İller Bankası bir çok şehre sözleşmeli 155 personel alımı iş ilanları yayınladı. Başvurular başlamış olup 21 Kasım 2017 de sona erecektir.

İller Bankası 30 İnşaat teknikeri, 40 Harita kadastro teknikeri, İnşaat Mühendisi 25, Jeoloji mühendisi 8, Çevre mühendisi 17, Harita mühendisi 9, Bilgisayar mühendisi 10, Makine mühendisi 9 ve elektrik elektronik mühendisi 7 olmak üzere toplam 155 kişi alınacaktır. Alınacaklar toplam 21 Şehre dağıtımı yapılacaktır.

Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kastamonu, Kayseri, Konya, Sivas, Trabzon, Samsun, İstanbul, İzmir,  ve Van illeri olarak açıklanmıştır. Birde Genel Merkez bağlı Ankara Müdürlükleri olarak açıklanmıştır.

Sınava girmek isteyen adaylar İş Talep Formu’nu 06 Kasım 2017 ile 21 Kasım 2017 tarihleri arasında Bankanın web sayfasından doldurup JPEG formatındaki 4,5x6 ebatında vesikalık fotoğraflarını da ekleyerek elektronik ortamda göndereceklerdir. (Vesikalık olmayan ve farklı ebattaki fotoğrafları kullananların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Adaylar giriş yaptıkları İş Talep Formunun çıktısını alıp imzalayarak 4.maddede (Başvuru Belgeleri) belirtilen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’na teslim edecekler veya “İller Bankası A.Ş. İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Ziraat Mahallesi 657.Sokak No:14 06110 Altındağ/ANKARA” adresine posta ile (iadeli taahhütlü / kargo) göndereceklerdir.

Adaylardan istenen belgeler: Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olması gerek. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya en az 01.09.2018 tarihine kadar tecilli olmak ve Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve öz geçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak gerek.

Mühendislik unvanlarından yapılacak alımlar için: Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan mühendislik fakülteleri;

Tekniker unvanından yapılacak alım için 2 yıl olan inşaat ve harita kadastro teknikerliği bölümlerinden mezun olması şart.

Tum alımlarda KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. Alınacak sayının 10 katı kadar aday sınava çağrılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.