İMMİB KPSS Şartı Olmadan Sözleşmeli Personel Alımı

İMMİB KPSS Şartı Olmadan Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından yayınlanan personel alımı ilanında KPSS şartı olmadan sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. İMMİB personel alımı için adaylarda aranan şartlar, başvuru yeri ve son başvuru tarihi

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) yayınladığı personel alımı ilanında “Birleşmiş Mücevherciler” projesi kapsamında ve Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme projelerinde çalıştırılacak sözleşmeli uzman personel alımı yapılacağını duyurdu.

Başvurular istenilen belgelerle beraber İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri İnsan Kaynakları resmi mail adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, iş talep formu, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, yabancı dil düzeyini gösteren belgenin örneği, özgeçmiş olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli aylığı almıyor olmak şartları yer almaktadır.

Ayrıca adayların dört yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olması, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan en az C düzeyinde yabancı dil belgesine sahip olması, Microsoft Office programlarına hakim olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almıştır. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmama şartı bulunmaktadır.

Başvuru yapacak adayların yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmaması ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilmesi gerekmektedir. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.