İMMİB Personel Alımı 2016

İMMİB Personel Alımı 2016

İstanbul Maden Ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 4 Uzman Yardımcısı Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 29 Şubat 2016 Tarihine Kadar İlgili Kuruma Yapılacaktır.

İMMİB İstanbul Maden Ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 4 kişi personel alım ilanı yayınlandı. Kuruma posta veya şahsen başvurular 29 Şubat 2016 tarihine kadar istenen belgelerle beraber yapılacaktır.

Üniversitelerin İktisat, Ekonometri, İstatistik bölümü mezunları için KPSSP92 puan türünden, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi bölümü mezunları için KPSSP117 puan türünden, 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmak şartı yer almaktadır. İngilizce yabancı dil bilgisinden, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavlarından en az 70 ve yukarı puan almış olmak şartları yer aldı.

İstenen evraklar nelerdir: Genel Sekreterlik internet sitesinden alınacak İş Talep Formu, T.C. kimlik numarası yazılı beyanı, İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim diploması veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, KPSS Sınav Sonuç Belgesinin fotokopisi, Uzman Yardımcısı kadrosuna başvuran adaylar için Yabancı Dil Sınavından asgari puanı aldığını gösterir belgenin fotokopisi, Güncel Özgeçmiş (CV) olarak sıralandı.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.