İNG Bank Personel Alımı Yapıyor

İNG Bank Personel Alımı Yapıyor

İNG Bank tarafından ihtiyaç duyulan pozisyonlar için personel alım ilanları yayınlandı. Alımlar mülakat ile gerçekleşecektir.

Bankanın insan kaynaklarının yaptığı ilanda bankanın işe alım süreciyle ilgili işe alım sürecinin eşitliliğe dayandığını insan kaynakları yönetmenliğine uygun olduğu belirtilmiştir. Bankanın hedefinin boş pozisyonlar için en uygun adayların çalıştırılması hedeflenmektedir. Görevin gerektirdiği nitelikleri taşıyan adaylara iş teklifi edilir.

Başvuru ve İşe alım Süreci: başvuru yapmak isteyen adaylar  bankanın internet adresine başvuruda bulunabilirler. Banka başvuran adaylara uygun bir  pozisyon açıldığında değerlendirilir. Adaylar eğitim durumu bankacılık deneyimlerine göre değerlendirilerek adaya iş teklif edilir. Başvuruları uygun bulunan adaylar sitemizdeki Başvuru Mesaj Penceresi,  telefon, SMS ya da e-posta yoluyla Yeterlik Ölçüm Testi’ne davet edilirler. Yetkili yardımcısı ve alt ünvan için davet edilen adaylara yeterlilik testi uygulanır.

Yeterlilik ölçüm testine katılan adaylar testten aldıkları puana göre sıralanır. Adaylar kadro gereksinimi olması halinde teste katılım tarihinden itibaren 6 ay içinde mülakata davet edilirler. Mülakat aşaması yeterlilik testinde başarı göstermiş iş tecrübesi olsun olmasın tüm adaylara uygulanır. Mülakatta başarı gösterenlere kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır. Mülakat sonucu olumsuz olan adayların başvuruları değerlendirilmez.

Bu süreçlerde amaç boş kadroların en uygun adaylarca doldurulmasıdır. bu doğrultuda şartları ve nitelikleri en uygun adaylara iş teklifi yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.