İnönü Üniversitesi 93 Kamu Personel Alımı

İnönü Üniversitesi 93 Kamu Personel Alımı

İnönü Üniversitesi 13 Nisan 2017 Tarihinde Sözleşmeli Kamu Personeli Alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için son Gün 28 Nisan 2017 tarihi Mesai Bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Yazılı ve Sözlü Sınavsız toplam 93 kişi İstihdam edilece

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alım ilanı  yayınladı. 90 Sözleşmeli Hemşire  2 Fizyoterapist 1 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 93 kişi istihdam edilecektir. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postada gecikme veya Sorun Çıkarsa Başvurular kabul edilmeyecektir.

Hemşire alımı için Yüksek öğrenim kurumlarının Hemşirelik Lisans bölümü mezunu olması veya Sağlık Memurluğu Lisans proğramlarının birinden mezun olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Erkek adayların Askerliğini yapmış veya ertelemiş olması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. 2016 yılı KPSSP3 sınav türünden puan sıralamasına göre esas alınarak, yazılı veya sözlü sınav papılmaksızın kazananlar açıklanacaktır.

2 Kişi Fizyoterapist Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak. Ayrıca 2016 yılı KPSSP3 sınav türünden puan sıralamasına göre esas alınarak, yazılı veya sözlü sınav papılmaksızın kazananlar açıklanacaktır.

1 Kişi Radyo Teknikeri Radyoterapi önlisans programından mezun olması ve ayni şekilde2016 yılı KPSSP93 sınav türünden puan sıralamasına göre esas alınarak, yazılı veya sözlü sınav papılmaksızın kazananlar açıklanacaktır. Sonuçlar son başvuru tarihinden 1 hafta sonra açıklanacak olup hak kazanan Adaylar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

Alınacak Sözleşmeli Hemşire olacağı üzere 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Başvuran adaylar için 2016 KPSS P3 grubu puanı esas alınacaktır.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Özgeçmiş Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Fotoğraf E-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı, KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır). Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla müraacat edeceklerdir. Posta ile yapılan müracaatlarda gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya her hangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerler sözleşme yapılmayacak olup Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilecek ve Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.