İnönü Üniversitesi KPSS Sıralaması İle En Az Lise 554 Memur Alımı

İnönü Üniversitesi KPSS Sıralaması İle En Az Lise 554 Memur Alımı

İnönü Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda en az lise mezunu ikamet şartsız 554 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımı KPSS sıralamasına görev sınavsız yapılacaktır.

Kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre İnönü Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ülke geneli başvuru ile en az lise mezunu 554 memur alınacaktır. Alınacak personeller için başvuru şartları ve sürece dair detaylar haberimizdedir.

İnönü Üniversitesi ve Hastanesi personel alımında başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 26 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

İnönü Üniversitesi ve Hastanesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

111 Hemşire, 55 Sağlık Teknikeri, 1 Fizyoterapist, 1 Sağlık Fizikçisi, 2 Diyetisyen, 2 Psikolog, 1 Kütüphaneci, 17 Büro Personeli, 1 Çözümleyici, Sistem Programcısı, 3 Mühendis, 2 Programcı, 6 Tekniker, 20 Teknisyen, 30 Güvenlik Görevlisi, 16 Aşçı, 90 Hasta Bakıcı, 3 Şoför ve 188 Destek Personeli alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Lise, İlgili bölümlerden Lise, İlgili bölümlerden Önlisans, Lisans ve İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türlerinden 60, 65 ve 70 puan almış olmak, 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Kılavuzda yer alan teknik ve özel niteliklere sahip olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum