İpekyolu Kalkınma Ajansı 7 Memur Alımı

İpekyolu Kalkınma Ajansı 7 Memur Alımı

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından personel alımı ilanında 7 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İpekyolu Kalkınma Ajansı 7 personel alımı için başvurular 5 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olup 18 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylarda arana

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında 5 uzman, 1 iç denetçi ve 1 satın alma ve taşınır kayıt kontrol işleminden sorumlu destek personeli olmak üzere toplamda 7 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

İpekyolu Kalkınma Ajansı 7 kamu personeli alımı için başvurular 5 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olup 18 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular istenilen belgelerle beraber “İncilipınar Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı Vakıflar Güven İş Merkezi Kat:3 Şehitkamil/Gaziantep” adresine yapılacaktır. Postadan kaynaklı gecikmeyle gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; iş talep formu, diploma ya da mezuniyet belgesinin aslı (kurumca onaylı sureti de kabul edilmektedir), vesikalık fotoğraf, KPSS puanı ile başvuracak adaylar için KPSS sonuç belgesi çıktısı, KPSS puanı olmadan başvuru yapacak adaylar için iş tecrübesini gösterir belge, kimlik fotokopisi gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmamak, devamlı olarak görev yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak olarak belirtilmiştir.

Satın Alma ve Taşınır Kayıt Kontrolden Sorumlu Destek Personeli alımı için: Dört yıllık eğitim veren fakültelerin hukuk, iktisat, maliye, muhasebe, işletme, kamu yönetimi, istatistik gibi bölümlerinden mezun olmak, 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan en az 70 puan almış olmak (KPSS şartı olmadan başvuru yapacak adaylar için en az 3 yıl iş tecrübesi gerekmektedir) şartları aranmaktadır.

Uzman Personel alımı için: Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, kamu yönetimi, işletme, mimarlık, matematik, sosyoloji gibi bölümlerinden mezun olmak, son beş yıl içinde yapılan Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı’ndan İngilizce dilinde en az 70 puan almış olmak, 2017 yılında yapılan KPSS’den en az 80 puan almış olmak (KPSS şartı olmadan başvurularda en az 5 yıl tecrübe aranmaktadır) gerekmektedir.

İç Denetçi alımı için: Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, kamu yönetimi, işletme, matematik, sosyoloji, mimarlık gibi bölümlerinden mezun olmak, YDS’den en az 70 puan almış olmak ve kamuda en az 10 yıl denetim elemanı olarak çalışmış olma şartı yer almaktadır.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.