İş Bankası 18 İlde Memur Alımı Başvurusu Başladı

İş Bankası 18 İlde Memur Alımı Başvurusu Başladı

14 Haziran 2017 Tarihi itibariyle Türkiye İş Bankası Türkiye genelinde Memur Alımı yapılacağı açıklandı. Alımlara başvurmak isteyen adaylar internet sitesi üzerinden çevrimiçi başvuru yapabilecek. Alımlar Türkiyenin her bölgesinde yer alan İş Bankası şube

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak kamuya yapılan tüm devlet memuru alımı ilanlarını sizlere ulaştırmaya devam ederken bir diğer taraftan genele hitap eden büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere sunuyoruz.

Türkiye İş Bankası tarafından Türkiye geneli memur alımı yapılacağı açıklandı. Adaylar internet sistemi üzerinden online olarak başvurularını yapabilecek. Başvurular 2 Temmuz 2017 tarihinde sona ermesiyle beraber 8 Temmuz 2017 tarihinde başvurusu uygun görülen adaylar Banka tarafından sınava tabi tutulacaktır.

Alım yapılacak iller; Manisa, Denizli, Uşak, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şırnak, Van, Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa, Aksaray, Karaman ve Konya olarak açıklandı.

Başvuru için aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 8 Temmuz 1987 ve sonrası doğumlu, alım yapılacak illerde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2018 celp dönemine kadar
tecilli, Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Mezuniyet durumu itibariyle 8 Temmuz 2017 tarihine kadar , üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olanların başvuruları kabul edilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.