İş Bankası Enaz Lise Mezunu Personel Alımı

İş Bankası Enaz Lise Mezunu Personel Alımı

Mayıs 2017 İş Bankası iş ilanları yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre en az lise mezunları Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartsız personel alımları yapacak. Alımlara başvuru yapmak isteyen adaylar internet üzerinden başvuru yapabilecek.

İş İlanları Kariyer haber sitesi olarak Kamuya yapılan tüm Kamu Personeli Alım ilanlarını sizlere günlük olarak ulaştırırken bir diğer taraftan büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere sunuyoruz.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre farklı branşlarda farklı illerde alımlar olacak. İlanlara internet üzerinden başvuru alınacak. Her unvan ayrı ayrı belirlenmiş olup, aşağıdaki unvanlardan birinin şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak adaylar haberin sonundaki adresten hemen başvurabilir.

İş Bankası İstanbul, Doğubayazıt / Ağrı, Patnos / Ağrı, Erzurum, Hakkâri ve Tavas / Denizli ’de bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 5 Haziran 2017 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Sınavı düzenlenecektir.  Sınava başvurular 29 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılacak.

Özel güvenlik görevlisi alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 5 Haziran 1989 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul, Ağrı, Denizli, Erzurum ve Hakkâri illerinde ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Geçerlilik süresi 5 Haziran 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası ’na sahip olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Boyu en az 175 cm. olmak şartları aranmaktadır.

Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı 10 Haziran 2017 tarihinde yapılacak. Yapılan açıklamaya göre İş Bankası Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi ve yurt dışı şubelerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır. Başvurular 29 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

Müfettiş Yardımcısı alımı şartları: TC vatandaşı olmak. 10.06.1987 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir. Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinden mezun olmak, ve yabancı dil şartları ilanda yer almaktadır.

Uzman Yardımcısı Alım Sınavı 03 Haziran 2017 tarihinde icra edilecek. İş Bankası ‘nın İstanbul ilinde bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek. Sınav başvuruları 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar kabul edilecektir.

Uzman Yardımcı alımı için belirlenen kriterler: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek.  Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen ekte yer alan bölümlerinden mezun olmak. 3 Haziran 1987 ve sonrasında doğanlar ilana başvurabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.