İŞ-Bankası İŞKUR Üzerinden 8 Memur Alımları

İŞ-Bankası İŞKUR Üzerinden 8 Memur Alımları

Türkiye İŞ- Bankasının İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre Banka bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı şubeye personel alınacak.

İŞKUR üzerinden Personel alımları kapsamında kamu kurumları ve kuruluşları ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye İŞ-Bankasının yayınlamış olduğu ilana göre farklı şubelere 8 adet personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli

İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden T.C kimlik numarası v e şifre ile giriş yaptıktan sonra 00005959837 ve 00005945881 İlan Numaralarını aratarak başvurularını online yapacaklardır.

Adaylarda Aranan Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Engelli olmak; Bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemek, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Erkek adaylar için: Askerlikle ilişiği bulunmamak, Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak şartları aranmaktadır.

1.png

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum