İş Bankası Memur Alımı 2016

İş Bankası Memur Alımı 2016

13 Şubat 2016 Tarihi İtibari İle Türkiye İş Bankası Açık İş İlanlarının Tamamı Haberimizde. Kamu Personeli Alımı Haber Sitesi Olarak Bankaların Özel İş İlanlarını da Sizlere Ulaştırıyoruz.

Kamu Personeli Alımı haber sitesi olarak, tüm kamu iş ilanlarının yanı sıra büyük çaplı özel iş ilanları ile bankaların personel alım ilanlarını da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Türkiye İş Bankası personel alımlarına devam etmektedir. Elektronik ortamda başvuruları alan bankası özel sınavlar ile kazananları belirlemektedir. Türkiye İş Bankası personel alımı için 3 Mart 2016 tarihinde yazılı sınav yapacak olup, ilana başvurular 26 Şubat 2016 saat 10:00 a kadar yapılacağı bildirildi.

İş Bankası kadın özel güvenlik görevlisi alımı için: T.C. vatandaşı olmak, 3 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Geçerlilik süresi 3 Mart 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Boyu en az 170 cm olmak şartları sıralandı.

İş Bankası erkek özel güvenlik görevlisi alımı için: T.C. vatandaşı olmak, 3 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul’da ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Geçerlilik süresi 3 Mart 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak, Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Boyu en az 175 cm olmak şartları sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum