İş Bankası Memur Alımı Eylül 2016

İş Bankası Memur Alımı Eylül 2016

Türkiye İş Bankası Tarafından Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu. Çağrı Merkezi, Memur Alımı ve Müfettiş Yardımcısı Olarak Personeller İstihdam Edilecek. Banka tarafından açıklanan tüm detaylar.

Türkiye İş Bankası personel alımlarına devam etmektedir. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre memur (çağrı merkezi) Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı, Uzman Yardımcısı ve Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacak. Her ilanda farklı şartlar ve farklı başvuru tarihleri yer almakta olup hepsi haberimizde yer almaktadır.

Memur alımı (Çağrı Merkezi) için: 29 Eylül 1986 ve sonrası doğumlu, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Şubat 2018 celp dönemine kadar tecilli, 29 Eylül 2016 tarihi itibariyle üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylarımız başvuru yapabilecektir. Başvurular 26 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (24 Eylül 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olması şart. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak.

Uzman Yardımcısı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (26 Eylül 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olması şart. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümler ilan metnine yer almaktadır). Başvurular 20 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Müfettiş Yardımcısı alımı için: İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (19.11.1986 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir.) Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinden mezun olmak şart. Son başvuru tarihi olarak 7 Kasım 2016 belirlendi.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum