İş Bankası Memur Alımı Nisan 2016

İş Bankası Memur Alımı Nisan 2016

24 Nisan 2016 Tarihinde Türkiye İş Bankası Tarafından 5 Farklı İlan Yayınlandı Personel Alımı Başladı. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapılacak Ve Tamamını Sizlere Sunuyoruz.

Kamu Personeli Alımı Haber Sitesi olarak sizlere günlük kamu iş ilanlarını ulaştırmaya devam ederken diğer bir taraftan büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere sunuyoruz. Türkiye İş Bankası tarafından 5 tane ilan ile personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte tüm ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 27 Nisan 2016 Çarşamba günü sona erecek. Başvuru şartları ise: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 5 Mayıs 1988 ve sonrasında doğmuş olmak. İstanbul’da ikamet ediyor olmak. Askerlik görevini tamamlamış olmak. Geçerlilik süresi 5 Mayıs 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak. Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak. Boyu en az 175 cm. olmak şartları yer aldı.

Memur alımı için başvurular 5 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Belirlenen şartlar: 14 Mayıs 1986 ve sonrası doğumlu. Gaziantep Bölge Sınavına başvuran adaylar için: Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa illerinde ikamet eden, Diyarbakır Bölge Sınavına başvuran adaylar için: Bitlis, Elazığ, Hakkari, Şırnak, Van illerinde ikamet eden. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2017 celp dönemine kadar tecilli. Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı. 14 Mayıs 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.

Müfettiş Yardımcısı alımı için son başvuru 15 Mayıs 2016 belirlendi. Şartlar: İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş olmak. 28.05.1986 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin veya en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların listede belirtilen bölümlerinden mezun olmak.

Sistem Uzmanı alımı için başvurular 2 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak. (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2016 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil serti kaları mülakat aşamasında ibraz edilmelidir.) Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (7 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Uzman Yardımcıları alımı başvuruları  9 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen bölümlerinden mezun olmak. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek. 16 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum